فروشگاه اینترنتی آپوکا

فروشگاه اینترنتی آپوکا

فروش انواع کتاب صوتی و الکترونیکی. سالانه برای مطالعه هر نفر یک درخت قطع میشود. با استفاده از کتاب های الکترونیکی در حفظ محیط زیست خود کوشا باشیم.

رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای موفقیت یا شکست در ۹۰ روز نخست


رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای موفقیت یا شکست در ۹۰ روز نخست

کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای موفقیت یا شکست در ۹۰ روز نخست یک راهنمای بسیار مناسب برای صنعت بازاریابی شبکه ای عرضه گردیده است.نکات و استراتژی های این کتاب نتیجه بخش می باشند.این کتاب چه برای کسانی که تجارت نتورک مارکتینگ را تازه آغاز کرده اند و چه برای کسانی که در این شغل حرفه ای شده اند مناسب می باشد . این کتاب یک روشی ساده در راستای موفقیت در ۹۰ روز نخست فعالیت شما در نتورک مارکتینگ آشکار می سازد . نود روز نخست کتابی بسیار مهم است زیرا اگر برای رسیدن به موفقیت در این زمان برنامه ریزی کرده باشید به احتمال فراوان یک شبکه ساز قوی باقی خواهید ماند.

نکته بسیار مهمی که باید در خصوص مطالعه گفت این است که شما با مطالعه و آموزش نه تنها در زمینه نتورک بلکه در تمامی زمینه های زندگی از جمله موفقیت ، خوشبختی، مدیریت ، فروش و…. نیاز به مطالعه و آموزش دارید، شما در تجارت نتورک مارکتینگ جدا از فروش خود،از افراد با تجربه در این صنعت آموزش می بینید،واین آموزش را به سازمان خود انتقال می دهید و در کنار آن آموزش می دهید که سازمان شما بتواند آموزش بدهند، اما سطح آموزش شما به چه شکل افزایش پیدا می کند؟ با مطالعه و بالا بردن سطح اطلاعات شخصی خود چرا که اشخاصی که کتاب های متعددی میخوانند درهنگام انتقال اطلاعات بسیار راحتتر و بهتر دانش خود را انتقال می دهندو از همه مهمتر شما با خواندن یک کتاب تجربه اشخاصی را که در گذشته مسیرهای متفاوتی را طی کرده اند که بخشی از این مسیرها به بن بست ختم شده است را شما تجربه نمی کنید.

رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای موفقیت یا شکست در ۹۰ روز نخست

 

  1. مهم نیست یک کتاب چقدر برایتان گران تمام شود، مهم آن است که نخواندن آن کتاب چقدر برایتان گران تمام خواهد شد.
  2. لیدر های موفق در نتورک همان افراد کتاب خوان و مشتاق آموزش هستند.
  3. شخصی که بابت مطالعه و آموزش زمان نمی گذارد فقط دارد اشتباه دیگران را تکرار می کند
  4. هولتون باگز : تو نتورک خودتو سرگرم نکن با چیزایی که رشد درآمدی توش نیست برای آموزش وقت بزار
  5. یکی از دلایل مهم شکست در نتورک نذاشتن وقت برای آموزش و مطالعه می باشد.
  6. کتاب را نخوانید که بخوابید، کتاب را بخوانید تا بیدار شوید.
  7. هنگامی که موفقیت افراد مجموعه تان از موفقیت خودتان مهم تر باشد در کار “بازاریابی شبکه ای” جواب می گیرید.جان میلتون فاگ

 


مبلغ قابل پرداخت 7,100 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 1300

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

قیمت یک پیتزای خوب با یک کتاب خوب یکیست فرق آنها درطول مدتی ست که میتوانند ما را خوشحال کنند اولی یک ربع و دومی یک عمر ! حیرت آور است که برای اغلب ما آن یک ربع مهم تر است ...

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما